Jij gaat werken bij Syncreon in Venray, in een magazijn met ongeveer 80 verschillende collega’s. Er wordt hard doorgewerkt en er de werksfeer is gezellig. Je luncht samen met collega's in de kantine en je bent van harte uitgenodigd op alle personeelsfeestjes. Voor je begint met je nieuwe baan bij Syncreon word je uitgebreid ingewerkt en krijg je een luchtvrachttraining (AFS training) op kosten van Manpower. Zo kun je goed voorbereid van start gaan!
Let op: omdat Syncreon een internationaal bedrijf is, is een redelijke beheersing van de Engelse taal een vereiste!
Werktijden
Je werkt van maandag tot en met vrijdag in tweeploegendiensten. Hiervoor krijg je een extra ploegentoeslag van 8,75% bovenop je salaris! Dit zijn de werktijden:
- Vroege dienst: 6.00 tot 15.00 uur
- Late dienst: 15.00 tot 0.00 uur
Dit is ManpowerWaarom je hier
moet werken via Manpower? Omdat je dan gratis online trainingen kunt volgen via Studytube én na 26 weken pensioen opbouwt via Manpower. Anderen die niet via Manpower werken, krijgen dit niet dus doe er je voordeel mee