Je komt te werken bij een internationale organisatie die zich specialiseert in het ontwikkelen van duurzame energieoplossingen. Jouw werkomgeving verschilt met de dag. Je krijgt wekelijks de planning toegestuurd, zodat je kan zien waar je die week aan de slag moet. Je werkt elke dag op een andere locatie, op de dag zelf hoeft er dus niet op en neer gereden te worden.
Bij welk bedrijf je precies aan de slag gaat, kunnen wij nog niet prijsgeven. Naarmate je verder komt in het sollicitatieproces, vertellen wij jou graag meer over de opdrachtgever!
Werktijden
Reguliere dienst
Als servicemonteur werk je tussen 6.30 en 17.00 uur. Je begintijd is afhankelijk van de reistijd naar de locatie van die dag.
Vanaf het moment dat je achter het stuur klimt of wordt opgehaald, begint de teller al te lopen! Je krijgt je reistijd dus doorbetaald.
Storingsdienst
Eens in de zes weken draai je storingsdiensten. Tijdens deze dienst sta jij stand-by en moet je binnen een half uur onderweg zijn naar de storing.
Voor het stand-by staan van deze dienst krijg je gegarandeerd € 100,-. Als je tijdens jouw storingsdienst ook daadwerkelijk wordt opgeroepen krijg je zelfs extra uitbetaald.