Sluiten

Dział pakowania pracowników produkcyjnych Stegeman okolice Zwolle

Klant: Vertrouwelijk
Opleidingsniveau: VMBO (MAVO, LBO)
Publicatiedatum: 24 mei 2019
Uren per week: 40
Salaris: Indicatie per maand
€ 1851 - 2041 per maand € 10,70 - 11,80 per uur
Vacaturenummer: V-0028146

Over de functie

Szukasz przyjemnej pracy jako pracownik produkcyjny w równie przyjemnej atmosferze? Czy chciałbyś zostać przeszkolony jako operator podczas pracy i zakwalifikowal się do stałej umowy?
Lubisz pracować w zespole z entuzjastycznymi i sympatycznymi kolegami? Wtedy Manpower ma dla Ciebie oferte  o której  marzysz! Czytaj dalej i odkryj możliwości.

Agencja zatrudnienia Manpower poszukuje pracownika produkcyjnego dla Stegeman w Wijhe.

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto od 10,70 do 11,80 euro za godzinę
  • Dodatek na podróż zgodnie z układem zbiorowym
  • Praca co najmniej 24 godziny na tydzień
  • Dodatek zmianowy  do 31,5%
  • Szansa na stałą umowę
  • Szkolenie na funkcje operatora
  • Naliczanie  skladek emerytalnych (po 26 przepracowanych tygodniach)

Opis stanowsika
Jako pracownik produkcyjny wykonujesz pracę, która jest ważna dla procesu produkcyjnego. Oczywiście nie robisz tego samodzielnie, ale w miłym zespole ludzi o podobnych poglądach, pełnych entuzjastycznych kolegów! W ciągu dnia jesteś zajęty produkcją produktów mięsnych, sprawdzaniem jakości produktów i zapewniasz, że proces przebiega sprawnie. Podsumowując, twoje obowiązki są następujące:
  • Produkcja różnych rodzajów produktów mięsnych
  • Sprawdzanie procesu produkcji
  • Transport towarów

Over het bedrijf

Informacje o firmie
Będziesz pracował w firmie, która czerpie satysfakcję z produkcji wysokiej jakości produktów mięsnych. Z odpowiednią pasją i pasją, pracownicy firmy Stegeman san a rynku  dokładnie  od roku 1858. Celem firmy jest uczynienie zwykłych codziennych chwil wyjątkowymi, ponieważ więcej uwagi oznacza więcej przyjemności.

Lubisz pracować w Stegeman! Początkowo firma jest bardzo tradycyjną holenderską firmą o dynamicznym i innowacyjnym środowisku pracy. Talenty i pasja pracowników są kluczowe w organizacji i dlatego Stegeman daje im możliwość odbycia różnych wewnętrznych szkoleń.

Godziny pracy
W tej pozycji pracujesz 40 godzin tygodniowo zgodnie z planem 2 lub 3 zmian. Dokładne godziny pracy są następujące:

Lista 2 zmian:
Poranna / popołudniowa obsługa: 05:15 - 14:00
Zmiana popołudniowa / wieczorna: 13:55 - 22:40

Lista 3 zmian:
Zmiana wieczorna / nocna: 21:45 - 06:00

Functie eisen

Wymagania dotyczące pracy
Czy jesteś pracownikiem produkcyjnym, który sprawia, że ​​klient jest bardziej niż szczęśliwy? PSwietnie! Sprawdź jeszcze raz, czy spełniasz poniższe wymagania przed złożeniem podania.

  • Najlepiej mieć doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcyjny
  • Posiadasz swoje wlasne zakwaterowanie I  własny (samochód, rower lub motorower), aby dostać się do miejsca pracy
  • Jesteś w stanie wykonywać pracę fizyczną (podnoszenie towarów do 15 kg i stanie w ciągu dnia)
  • Dobrze znasz język angielski
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne
  • Jesteś dostępny co najmniej 24 godziny na tydzień
  • Miszkasz  w obszarze Wijhe, na przykład w Zwolle, Epe, Meppel, Kampen lub Hasselt

Data rozpoczęcia
Dobre wieści! Możesz zacząć tak szybko, jak to możliwe, jako pracownik produkcyjny w Wijhe.

Rozpoznajesz siebie w tym profilu? Następnie zgłoś się online za pomocą przycisku „Aplikuj bezpośrednio”.

Jak wygląda proces aplikacji?
  • Złóż wniosek online za pomocą przycisku: „aplikuj bezpośrednio”
  • Ocena wniosku na podstawie twojego CV, motywacji i dodatkowych informacji
  • Skontaktujemy się z Tobą w celu osobistej rozmowy telefonicznej
  • Razem zobaczymy, czy ten (a może inny) wakat pasuje do Ciebie
  • Podczas rozmowy o pracę w lokalizacji Manpower i / lub klienta

Czy wakat jest nadal dostępny na stronie Manpower.nl? Następnie funkcja jest nadal dostępna.

Czekamy na Twoją aplikację online!

Doorsturen

Uitzendwerk