Pracownik magayznu CEVA Logistics Venray | Venray | Fulltime | Manpower Vacaturenr: 37913956

Sluiten

Pracownik magayznu CEVA Logistics Venray

Publicatiedatum: 07 november 2017
Regio: Limburg
Opleidingsniveau: VMBO, LBO
Vakgebied: Logistiek
Aantal uren per week: 40
Full time/Part time: Fulltime
Client: CEVA
Salarisindicatie: Loon per maand
€ 1714 per maand € 9,91 per uur
Vacaturenummer: V-0009953

Over de functie

CEVA Logistics poszukuje pracownika takiego jak Ty! Dlaczego mial bys podjac prace w firmie CEVA ?

CEVA daje Ci  mozliwosc osobistego rozwoju! Chciales jezdzic na  reach-lub  heftruck ? Mozesz odrazu  zaczac kurs i zdobyc  certyfikat! Wazne jest dla Ciebie odprowadzenie składek i zwrot kosztow za dojazdz? Dobrze  trafiles poniewaz zwracamy koszty dojazdow i odprowadzamy skladki emerytalne. Atmosfera w pracy jeste dla Ciebie rowniez  wazna? Mamy idealne miejsce dla ciebie  w firmie  CEVA (zobacz film)!

Agencja pracy Manpower poszukuje pracownikow dla centrum dystrybucji  Oostrum przy Venray. Jestes zainterosowany kliknij na   "solliciteer direct" i przyjdz do nas na rozmowe  jak najszybciej sie da!

Czym bedziesz sie zajmowac?
Jako pracownik magazynu poznasz caly proces produkcji na firmie CEVA Logistics.Bedziesz sie zajmowac nastepujacymi rzeczami:

  • Zaladunek i rozladunek produktow
  • Praca z przychodzacymi produktami i skanerem
  • Zbieranie zamowien
  • Verwerken van gegevens in ERP
  • Pakowannie produktow
  • Pomoc i wsparcie na roznych oddzialach magazynu

Over het bedrijf

Co wyroznia firme CEVA Logistics sposrod innych ?
CEVA Logistic jest jednym z największych na świecie firm zarządzających łańcuchem dostaw, opracowywujących i wdrażających wiodące rozwiązania dla dużych i średnich firm działających na skalę krajową i międzynarodową. Ponadto CEVA , jest jednym z 100 największych dostawców usług logistycznych w Holandii. Obecnie CEVA zatrudnia 51 000 pracowników, a my nadal szukamy wzmocnienia! CEVA logistics to wszechstronna firma oferująca skuteczne i solidne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw logistyki kontraktowej, zarządzania transportem i transportem dla różnych sektorów. Firma ktorej mozesz sie stac czescia !! Zamierzasz pracować w dużym nowoczesnym budynku, w którym bezpieczeństwo jest centralne.Obok osiadamy rowniez duzy pakring, na ktorym bezpiecznie mozesz parkowac auto.

Dostepnosc i czasy pracy:
Prosimy o dostęp do 40 godzin tygodniowo. CEVA Logistics ma różne godziny pracy, w zależności od działu, nad którym pracujesz. Dni robocze są od poniedziałku do piątku, a godziny pracy są następujące:
06.00 godz do  15.00
15.00 godz. do 24.00

Raz na dwa miesiące możesz wybrać  dodatkowo pracę w weekendy, ale nie jest to wymagane, jeśli zdecydujesz  sie pracowac w weekend (sobote) otrzymasz oczywiescie 50% dodatku!

Przerwy
Jako pracownik magazynu otrzymasz   w cigu dnia 1 przerwe (60min).Nie musisz sie w tej chwili nudzic.Kantyna w firmie CEVA   posiada Xbox .Kawa i herbata jest dla Ciebie bezplatna.Jest rowniez lodowka w ktorej mozesz przechowac swoje jedzenie.Jesli nie masz przygotowanego posilku nie jest to problemem! Na kantynie czekaja na Ciebie przygotowane pyszne kanapki.Na zewnatrz jest goraco? To oznacza  gratis lody dla naszych pracownikow!

Co Tobie oferujemy:

  • Stawka brutto  10,16 euro exclusief dodatek za zmiane
  • Dodatek zmianowy o wysokosci  35% po godzinie  21.00
  • Wysoki zwrot kosztow za dojazd maxymalnie 14,56 dziennie
  • Wysokie dodatki jesli zdecydujesz sie pracowac w weekend (sobota 50%)
  • Elastyczne godziny pracy  32 - 40 tygodniowo
  • Stanowisko pracy na dluzszy okres oparty o tymczasowe zatrudnienie
  • Duza mozliwosc stalego zatrudnienia w firmie CEVA oraz uzyskanie ceryfikatu  heftruck reachtruck
  • Praca w duzej miedzynarodowej firmie

Functie eisen

Wymagania dotyczace funkcji

  • Masz 18 lat lub jestes starszy (odpowiadaja Ci powyzsze godziny  pracy) verband)
  • Twoj poziom jezyka angielsiego pozwala Ci na to abys mogl sie swobodnie komunikowac
  • Jestes dostepny 32 - 40 godziny tygodniowo i mozesz pracowac w systemie dwu mianowym
  • Mozesz dostarczyc (VOG)  zaswiadczenie o nie karalnosci na ktorym jest informacja o tym ze nie jestes zarejestrowany jako osoba karana
  • Posiadasz wlasne wauto,skuter lub rower
  • Mieszkasz maxymalnie 50 km od naszej lokacji np w  Weeze, Helmond lub  Nijmegen

Data rozpoczecia pracy
Jest wiele mozliwosc,wszystko jest zalezne od tego kiedy mozesz zaczac

Odpowiadasz powyszym wymaganiom? W takiem razie zareaguj online na nasza oferte pracy ,kliknij na  'solliciteer direct' .

Procedura rejestracji
- Zgloszenie online poprzez reguj natychmiast  (solliciteer direct’)
- Odpowiedz na liste pytan ( pytania otrzymasz po wyslaniu swojego CV i listu motywacyjnego )
- Twoja aplikacja zostanie przekazana do oddzialu Manpower,ktory przetworzy wniosek dalej
- Pracownik oddzialu nawiaze z Toba  telefoniczny lub zostaniesz zaproszony  osobiscie na  rozmowe kwalifikacyjna w biurze  Manpower
- Byc moze zostaniesz zaproszony na rozmowe z klientem

Jesli oferta pracy jest jeszcze dostepna na stronie to znaczy ze jest jeszzce dostepna