Sluiten

Magazynier Syncreon Tilburg

  • Vestiging: CoRE - 102
  • Regio:
    • Noord-Brabant
  • Opleidingsniveau:
    • VMBO-T, MAVO, (M)ulo
Vacature kenmerken
  • Regio:

Over de functie

Informacja na temat funkcji
Szukasz pracy jako pracownik magazynu? Masz doswiadczenie zawodowe w zakresie logistyki i szukasz pracy w pelnym wymiarze godzin? Jesli tak, to Manpower szuka Ciebie!

Dla firmy Syncreon w Tilburgu Manpower szuka kilku magazynierow.

Zadania
Jako pracownik magazynu pracujesz miedzy innymi jako orderpicker w centrum dystrybucji. Ponadto jestes odpowiedzialny za:
- Sortowanie i liczenie produktow
- Montowanie produktow elektronicznych
- Umieszczanie produktow we wlasciwym miejscu (w razie potrzeby za pomoca wozka widlowego lub wozka wysokiego skladu)
- Przygotowanie zamowien do wysylki
- Zaladunek i rozladunek produktow

W zaleznosci od doswiadczenia i posiadanych certyfikatow mozesz tez zostac poproszony o:
- Bezpieczna prace przy uzyciu wozka EPT (dyplom wymagany)
- Obsluge wozka widlowego lub wozka bocznego (dyplom wymagany)
- Obsluge wozka wysokiego skladu (dyplom wymagany)

Over het bedrijf

O firmie
Syncreon jest miedzynarodowa firma logistyczna specjalizujaca sie w magazynowaniu i przeladunku produktow takich jak elektronika uzytkowa. Ponadto zajmuje sie zarzadzaniem i koordynacja transportu produktow przychodzacych i wychodzacych, w celu zapewnienia sprawnego przeplywu towarow na poziomie lokalnym, regionalnym i swiatowym. Magazyn do ktorego Ty bedziesz oddelegowany do pracy jako magazynier znajduje sie w Tilburgu. W firmie panuje swobodna atmosfera. Ponadto w firmie Syncreon masz mozliwosc nauki i rozwoju osobistego.
Na stanowisku, ktorego ta oferta dotyczy pracuje sie w systemie zmianowym. Godziny pracy zalezne sa od zmiany, dzialu i moga ulegac codziennym zmianom (dlatego od pracownikow wymagamy elastycznosci)

Praca w systemie zmianowym oznacza dodatki za prace na zmianach. Ponizej zestawienie premii wyplacanych na roznych zmianach.
2 zmiany (wczesnie-pozno): 8,75%
2 zmiany (noc-dzien): 11,25%
3 zmiany (wczesnie-pozno-noc): 13,75%

Co oferujemy
- Brutto zarobki 9,38 euro (Stanowiska, na ktorych wymagane sa certyfikaty maja wyzsza stawke godzinowa)
- Zwrot kosztow za dojazd do pracy 0,19 euro za kilometer (max. 6,00 euro netto za dzien)
- Dobra oferta w miedzynarodowej organizacji logistycznej
- Praca na caly etat

Functie eisen

Nasze wymagania
- Doswiadczenie zawodowe jako magazynier w firmie logistycznej milo widziane
- Jestes elastyczny jesli chodzi o godziny pracy (mozesz pracowac na rozne zmiany)
- Jestes dostepny do pracy 40 godzin tygodniowo
- Jestes chetny do pracy w swieta, weekendy i wieczorami
- Jestes zdolny do wykonywania fizycznie ciezkiej pracy
- Mozesz przedstawic zaswiadczenie o niekaralnosci (VOG)
- Dobrze mowisz po angielsku i potrafisz czytac instrukcje w tym jezyku (angielski jest jezykiem w ktorym wszyscy sie komunikuja w firmie Syncreon)
- Posiadasz wlasny srodek transportu, ktorym bedziesz mogl sie dostac do miejsca pracy (rower, motor, auto)
- Mieszkasz maxymalnie w odleglosci 50 km od Tilburga w miejscowosci jak Breda, Oosterhout, Den Bosch czy Waalwijk

Data startu pracy
Prace na tym stanowisku mozesz podjac od zaraz

Chcesz zareagowac na ta oferte? Zareaguj szybko za pomoca przysicku ''solliciteer direct'' (“aplikuj”)

Przebieg aplikacji
- Zglos swoja kandydature przez internet uzywajac pomaranczowego przycisku ''solliciteer direct'' (“aplikuj”)
- Wypelnij elektroniczny formularz (otrzymasz go w przeciagu kilku minut e-mailem)
- Wypelnij ten formularz dokladnie i odeslij jak najszybciej, bez odpowiedzi na pytania nie mozemy nic dalej zrobic z Twoja aplikacja,
- Ocena Twojej aplikacji na podstawie CV i dodatkowych informacji
- Rozmowa telefoniczna
- Rozmowa w jednym z oddzialow Manpower

Jezeli ogloszenie o pracy jest widoczne na stronie internetowej Manpower.nl to funkcja jest nadal dostepna.