Sluiten

Niezależny pełnoetatowy pracownik produkcji VBI Kampen

Klant: VBI Consolis
Opleidingsniveau: VMBO (MAVO, LBO)
Publicatiedatum: 18 juni 2019
Uren per week: 40
Salaris: Indicatie per maand
€ 2310 per maand € 13,35 per uur
Vacaturenummer: V-0027158

Over de functie

Czy jesteś osobą, na której ludzie mogą się opierać i która inspiruje ludzi, ale która także lubi uczyć się od innych? Następnie jesteś  kolegą ktory jest oddany zarówno własnemu sukcesowi, jak i zespołowi. Przecież razem osiągniesz więcej niż sam! Czy rzucasz wyzwanie sobie i swoim współpracownikom, nawet jeśli wszystko idzie dobrze, aby pracowac  lepiej? Jesli tak to mozesz pracować na jednym ze stanowisk produkcyjnych, przemysłowych lub logistycznych w VBI w Kampen. Zainteresowany? Czytaj dalej!
Agencja zatrudnienia Manpower poszukuje współpracowników dla firmy VBI. Możesz złożyć aplikacje  za pośrednictwem naszej strony internetowej! Odpowiedz na pytania, sprawdz swoj  e-mail i telefon; może wkrótce będziesz częścią zespołu!

Opis funkcji
Jako pracownik produkcyjny  jesteś zaangażowany w różne czynnosci , w których Ty i Twój zespół zapewniacie dobry produkt końcowy:

  • Praca zwiazana z przygotowaniem stali
  • Operator suwnicy
  • Planowanie pracy
  • Operator maszyny, frezowanie, obsluga wagonu pomiarowego
  • Ogólne czynności porządkowe
  • Kontrola (inspekcja końcowa)

Co sprawia, że ​​jesteś odpowiednia osoba na to stanowisko?
Jeśli rozpoznasz siebie w poniższych cechach  Manpower zaprasza Cię do aplikacji:
  • Wszechstronnie zatrudnienie, jestes  zmotywowany do wszystkich zadań
  • Odpowiedzialny
  • Niezależny, ale także dobry jako  gracz zespołowy
  • Otwarty  na rozwiązania,widzisz możliwości poprawy, nie bojisz sie wychodzic z wlasna incjatywa
  • Dobre podejscie , dzialanie proaktywne

VBI Kampen BV poszukuje kilku zespołów składających się z ukierunkowanych  i entuzjastycznych kolegów. Oferowane są różne kursy, które pomogą Ci rozwijać się w pracy. Dzięki doskonałej wydajności istnieje szansa na kontrakt za pośrednictwem samego VBI.

Over het bedrijf

Informacje o firmie
VBI Consolis to największy w Europie producent podłóg płytowych. Podłogi z płyt kanałowych to prefabrykowane betonowe elementy podłogowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. VBI Consolis dba o bezpieczeństwo i jakość.

Dni i godziny pracy są od poniedziałku do piątku (czasami w sobotę)  będziesz pracował na dwie zmiany. Czasy zmiany są następujące:
6.00 - 14.30
14.30 - 23.00

Co oferujemy Tobie

  • Wynagrodzenie 13,35 € brutto za godzinę (w tym dodatek za pracę zmianową, jeśli pracujesz na zmiany i dodatek ADV)
  • Wynagrodzenie początkowe brutto wynosi 11,51 EUR (od 22 lat i więcej)
  • Po 13 tygodniach szansa na podwyżkę wynagrodzenia do: 11,70 € brutto za godzinę (z wyłączeniem dodatku za pracę zmianową i dodatku ADV)
  • Podczas pracy na  zmiany, otrzymujesz również dodatek zmianowy w wysokości 11,35% za każdą przepracowaną godzinę
  • Dodatek na podróż o maksymalnej wartości 6,55 EUR dziennie
  • Rozwój osobisty:
  • Masz możliwość uzyskania następujących certyfikatów / dyplomów: First Aid, Emergency Response, Lifting Certificate, Forklift Certificate
  • Praca w pełnym wymiarze godzin przez 40 godzin tygodniowo
  • Praca tymczasowa z możliwością stałej umowy o doskonałych wynikach
  • Ochrona osobista, taka jak buty, kask, ochrona słuchu, okulary i odzież odblaskowa

Functie-eisen

Wymagania dotyczące pracy
Aby zakwalifikować się do wakatu w VBI, ważne jest spełnienie następujących wymagań:

  • Posiadaas zco najmniej 6 miesięcy doświadczenia w środowisku produkcyjnym, na przykład jako pracownik produkcyjny, pracownik montażowy lub operator
  • Posiadasz lub jestes otwarty na zdobycie następujących  certyfikatow / dyplomow lub jesteś przygotowany do ich uzyskania: pierwsza pomoc, BHV, VAPRO, certyfikat podnoszenia, certyfikat wózka widłowego
  • Możesz poradzić sobie z fizycznie bardziej wymagającą pracą, i.v.m. charakter działań (chodzenie, stanie , upał itp.)
  • Jesteś dostępny na 2 zmiany przez co najmniej 40 godzin tygodniowo
  • Mieszkasz w Kampen, Zwolle, Meppel, Deventer, Apeldoorn, Lelystad, Almere lub Harderwijk
  • Masz własny transport, aby dostać się do miejsca pracy (rower, motocykl, skuter lub samochód)

Data rozpoczęcia pracy
Data rozpoczęcia konsultacji.

Jak najszybciej zakwalifikujesz się do tej pracy?
  • Złóż wniosek online za pomocą przycisku: „aplikuj bezpośrednio” i dodaj swoj list  motywacjyjny
  • Manpower zapozna sie z Twoja aplikacja, CV i liste motywacyjnym
  • Skontaktujemy się z Tobą w celu osobistej rozmowy telefonicznej
  • Wspólnie sprawdzimy, czy ten (a może inny) wakat pasuje do Ciebie
  • Rozmowa kwalifikacyjna w lokalizacji Manpower i / lub klienta

Doorsturen

Uitzendwerk