Sluiten

Pracownik magazynu Syncreon Waalwijk

Klant: Syncreon
Opleidingsniveau: VMBO (MAVO, LBO)
Publicatiedatum: 17 juli 2019
Uren per week: 40
Salaris: Indicatie per maand
€ 1796 per maand € 10,38 per uur
Vacaturenummer: V-0026339

Over de functie

Czy chcesz podjac prace w międzynarodowej organizacji, w której jest miejsce na osobisty rozwój? Posiadasz  doświadczenie z procesami logistycznymi i lubisz pracować z innowacyjnymi produktami elektronicznymi? Zaaplikuj bezpośrednio, Manpower Cię szuka!

W przypadku firmy Syncreon agencja pośrednictwa pracy Manpower poszukuje  pracowników zatrudnionych w niepełnym i pełnym wymiarze godzin do centrum dystrybucyjnego w Waalwijk.

Praca
Jako pracownik magazynu pracujesz między innymi jako zbieracz zamowien. Ponadto odpowiadasz za:

  • Sortowanie i przygotowywanie produktow do wysylki
  • Kompletowanie  produktów elektronicznych
  • Odkładanie produktów we właściwym miejscu (np przy użyciu wózka widłowego heftruck lub reachtruck.Kompletowanie zamowien
  • Ładowanie i rozładowywanie produktów
  • Przestrzeganie  (bezpieczeństwa) i reguł biznesowych

Over het bedrijf

Informacj o firmie
Jeśli  posiadasz  doświadczenie w logistyce i  posiadasz doswiadczenie z wózkiem paletowym (EPT), wozek typu heftruck lub reachtruck, możesz  z powodzeniem wykorzystac swoje  umiejetnosci w pracy na naszym magazynie.

Syncreon jest dostawcą usług logistycznych, specjalizującym się w magazynowaniu i przeładowywaniu produktów takich jak elektronika użytkowa. Jest międzynarodowa firma, ktora  koordynuje transport produktów przychodzących i wychodzących, aby zapewnić sprawny transport produktów na poziomie lokalnym, regionalnym lub światowym. Magazyn, w którym będziesz pracować jako pracownik magazynu, znajduje się w Waalwijk.

Praca w Syncreon oznacza pracę w międzynarodowej firmie! Co więcej, firma ta charakteryzuje się nieformalną atmosferą pracy. W Syncreon masz okazję się uczyć i miec szanse na rozwój osobisty.

Godziny pracy
2 zmiany = od 7.00 do 16.00 i od 14.00 do 23.00
3 zmiany = od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 i od 22.00 do 6.00

Co oferujemy?
Wynagrodzenie brutto w wysokości 10,38 euro na  godzinę (funkcje dla operatorow wozkow widlowych ktorzy posiadaja holenderski certyfikat , wynagrodzenie   brutto na  godzinę jest wyzsze)

  • Zwrot kosztow  podróżny w wysokości 0,19 euro za kilometr
  • Dodatek zmainowy od 8,75% do 13,75%
  • Dodatek weekendowy w sobotę 50% oraz w niedziele / święta 100%
  • Różne możliwości rozwoju i szkolenia (np. Szkolenie na fukkcje operatora wozka widlowego)
  • Uzyskanie certyfikatu AFS  certyfikat bezpieczeństwa
  • Impreza dla pracowników (raz w roku)
  • Opcje są w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo z gwarantowanymi godzinami
  • Umowa agencyjna (faza A + B = 5,5 roku)
  • Szansa na kontrakt z Syncreon po 6 miesiącach
  • Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej Studytube za pośrednictwem Manpower

Functie-eisen

Wymagania pracy
Aby zakwalifikować się na powyzsza funkcje pracownika magazynu ważne jest spełnienie następujących wymagań:

  • Posiadasz swoje wlasne zakwaterowanie
  • Jesteś dostępny 40 godzin tygodniowo
  • Jesteś w stanie wykonywać ciezka  pracę fizyczną
  • Twoj  język angielski jest w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Masz mozliwosc ubiegac sie o document  zaswiadzcenia o niekaralnosci (VOG)
  • Mieszkasz w regionie Waalwijk, na przykład w Breda, Oosterhout lub Tilburg
  • Masz swój własny transport (rower, motorower, skuter lub samochód)

Data rozpoczęcia pracy
Na powyzszej  funkcji możesz rozpocząć prace  tak szybko, jak to możliwe.

Czy rozpoznajesz siebie w tym profilu? Złóż wniosek przez Internet za pomocą przycisku "aplikuj bezpośrednio".

Procedura składania wniosku
  • Złóż wniosek przez Internet za pomocą przycisku: " "Solliciteer direct" " i dodaj krotki list motywacyjny
  • Manpower sprawdzi Twoją aplikację, CV I list motywacyjny
  • Skontaktujemy się z Tobą w celu osobistej rozmowy telefonicznej
  • Wspólnie przekonamy się, czy ten (lub ewentualnie  inny) wakat będzie dla Ciebie odpowiedni
  • Rozmowa kwalifikacyjna odbedzie sie w biurze Manpower  lub u klienta

Wakat jest nadal dostępny online na stronie Manpower.nl? To oznacza ze oferta pracy  jest nadal aktualna.

Czekamy na Twoją aplikację online!

Doorsturen

Uitzendwerk