Sluiten

Pracownik produkcji Syncreon Waalwijk

Klant: Syncreon
Opleidingsniveau: VMBO (MAVO, LBO)
Publicatiedatum: 17 juli 2019
Uren per week: 40
Salaris: Indicatie per maand
€ 1796 per maand € 10,38 per uur
Vacaturenummer: V-0026087

Over de functie

Opis funkcji
Czy chciałbyś rozpocząć nową pracę w tym tygodniu? Szukasz pracy w produkcji? Czy potrafisz pracować szybko, dokładnie i czy możesz pracować od 28 do 40 godzin tygodniowo? Aplikuj natychmiast, ponieważ Manpower Cię szuka!

Agencja pracy Manpower poszukuje pracowników produkcyjnych w Syncreon w Waalwijk.

Opis czynnosci
Jako pracownik produkcyjny będziesz pracował z produktami elektronicznymi, takimi jak telefony komórkowe, tablety i laptopy. Jako pracownik produkcyjny będziesz wykonywał następujące czynności:

  • Produkty do badań przesiewowych
  • Montowanie i  usuwanie  paskow bezpieczeństwa
  • Testowanie i konfigurowanie oprogramowania
  • Ładowanie i sprawdzanie produktów
  • Pakowanie produktow

Over het bedrijf

Informacje o firmie
Syncreon Technology to międzynarodowa firma logistyczna specjalizująca się w elektronice użytkowej. Głównym językiem jest język angielski, a w magazynie panuje nieformalna atmosfera. Syncreon ma kilka oddziałów w Holandii (Venray, Tilburg, Waalwijk i Rotterdam), a magazyny są dość duże i zawierają różne działy (z różnymi zadaniami).

Syncreon działa na kilka rodzajów zmian (system 2 i 3 zmiany). Ponieważ ilość pracy może się mocno wahać , Syncreon szuka kandydatów z dużą elastycznością, ponieważ czas i zadania mogą się zmieniać z dnia na dzień.

System I godziny pracy
2 zmiany - od 6.00 do 15.00 i od 8.00 do 17.00

Co oferujemy Tobie?

  • Wynagrodzenie brutto w wysokości 10,38 euro za godzinę
  • Umowa długo terminowa
  • Zwrot kosztów podróży w wysokości 0,19 euro za km, maksymalnie 6,00 euro za dzień
  • Wszelkiego rodzaju dodatki:  sobota 150% i niedziela / święta 200%
  • Umowa o pracę czasową
  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Kazdego tygodnia swieże owoce dla pracownikow
  • Przyjecie organizowane dla pracownikow

Functie-eisen

Wymagania
Aby zakwalifikować się do tej pracy, ważne jest spełnienie następujących wymagań:

  • Posiadasz swoje wlasne zakwaterowanie
  • Potrafisz  dobrze komunikować się w jezyku angielskim
  • Jesteś dostępny przez 28-40 godzin tygodniowo
  • Możesz dobrze komunikować się po angielsku
  • Masz swój własny środek transportu (samochód, rower lub skuter)
  • Mieszkasz w regionie Waalwijk, na przykład w Tilburgu, Bredzie lub Oosterhout
  • Masz mozliowsc  ubiegać się o dokument zaswiadczenia o niekaralnosci (VOG)

Data rozpoczęcia wakatu (start date of the vacancy)
W porozumieniu,  bedziesz mial moliwosc rozpoczac prace  jak najszybciej

Czy rozpoznajesz siebie w tym profilu? Złóż wniosek przez Internet za pomocą przycisku "solliciteer direct".

Proces aplikacji
  • Złóż wniosek online za pomocą przycisku "Solliciteer direct" i dołącz krótki list motywacyjny.
  • Manpower bierze pod uwagę Twoje podanie, wznowienie i motywację
  • Skontaktujemy się z Tobą w celu osobistej rozmowy telefonicznej
  • Wspólnie zdecydujemy, który wakat najlepiej Ci odpowiada
  • Wywiad na żywo w biurze Manpower lub u klienta

Jezeli  ogłoszenie jest nadal dostępne na stronie Manpower? Oznacza to, że pozycja jest nadal dostępna.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację online!

Doorsturen

Uitzendwerk