Sluiten

Pracownik produkcyjny Vistaprint w Venlo

Klant: Vistaprint
Opleidingsniveau: VMBO, LBO
Publicatiedatum: 05 oktober 2018
Uren per week: 38
Salaris: Indicatie per maand
€ 1799 per maand € 10,97 per uur
Vacaturenummer: V-0009767

Over de functie

Poszukujesz pracy na caly etat, gwarancji godzin ,dobrego wynagrodzenia,pelnych swiadczen:odprowadzenia skladek emerytalnych i zwrot pieniedzy  za dojazdy do pracy.Lubisz prace fizyczna i chetnie uczysz sie nowych rzeczy? Praca w zespole w przyjemnej atmosferze jest dla Ciebie wazna ?
Manpower ma dle Ciebie prace ktorej szukasz !!!

W obrebie Vistaprint znajduje sie biuro Manpower ktore poszukuje pracownikow na dluzszy okres pracy

Praca w firmie Vistaprint oferuje Tobie:

  • Stawka godzinowa € 10.97 plus dodatki za system 3  zmianowy)
  • Zwrot za dojazd do pracy (maxymalnie € 16,20 za  przepracowany dzien)
  • Dodatek zmainowy ponizej jest podany opis)
  • Po rzepracowanych 26 tygodniach zostanie odprowadzana skladka emerytalna
  • Prace na pelen etat z gwarancja przepracowanych 37,50 h w tygodniu
  • Stanowiska pracy na dlugi okres z mozliwoscia kontraktu stalego bezposrednio z firma Vistaprint
  • Przyjemna atmosfera w pracy ,otwarci ludzie,pracodawca ktory jest otwarty na nowe pomysly
Poza powyzszymi punkatmi otrzymyjesz wysokie dodatki za zmiany i nadgodziny w firmie Vistaprint
  • Dodatek 25% za wszystkie przepracowane nadgodziny,pomiedzy 6:00-8:00, 18:00-20:00
  • Dodatek 50% za wszystkie przepracowane przed godz 6:00 i po 20:00 godz.
  • Dodatek 50% za wszystkie przepracowane godziny w sobote od rana do godz 14:00
  • Dodatek 75% za prace pomiedzy  00:00 - 06:00 godzina,od piatku do poniedzialku wlacznie z sobota i niedziela
  • Dodatek 100%  za wszystkie przepracowane godziny w sobote i niedziele po godz.14:00
  • Dodatek 125% za przepracowane nadgodziny od poniedzialku do piatku  pomiedzy godz. 8:00 i 18:00
Jakie sa Twoje obowiazki na powyzszym  stanowisku pracy?
Jako pracownik produkcyjny widzisz caly proces produkcji w firmie Vistaprint.W firmie Vistaprint jestes odpowiedzialny za nastepujace czynnosci
  • Drukowanie wizytowek,materialow pismiennych i innych produktow
  • Zbieranie zamowien i pakowanie poroduktow
  • Przygotowanie paczek do wysylki
  • Wszystkie zajecia zwiazane z produkcja np: pakowanie

Jakie masz mozliwosci z czasem pracy i dostepnoscia ?
Jesli zdecydujesz sie na prace w Vistaprint bedziesz pracowac w nastepujacym system
Pracujac na Vistaprint otrzymujesz grafik .Pracujesz 37,5 h tygodniowo w nastepujacych godzinach:
  • Ranna zmiana od godz 06:00 do godz 14:00
  • Popoludniowa od  godz 14:00 do godz  22:00
  • Nocna zmiana od godz 22:00 do godz 06:00

Over het bedrijf

O firmie

Co wyroznia firme Vistaprint?
Vistaprint to globalna organizacja  ktora oferuje handel elektroniczny od malych przedsiebiorstw,prywatnych klientow po wielkie korporacje oferuje wszystko czego potrzebuje rynek,od druku,do produktow promocyjnych i uslug marketingowych, prodoktow,malych firm..Pomiedzy tym w firmie pracuje wiecej niz 3100 ludzi na swiecie i wiecej niz 120 krajow jest przez nas  obslugiwanych.W centrum dystrybucji Venlo znajduje sie 1 z 3  firm produkcyjnych i zatrudnia ponad  400 pracownikow,cyfrowo otrzymywane zamowienia sa zamieniane na materialne druki.Bedziesz pracowac w duzym modernym budynku z duzym parkingiem.W czasie przerwy na lunch mozesz udac sie na stolowke gdzie co dzien sa przygotowywane  swierze  posilki.

Functie-eisen

Wymagania dotyczace fukcji
Czym zajmuja sie Twoji koledzy?

Manpower poszukuje ludzi ktorzy szybko potrafia sie dostosowac do zmiany pracy.Ponadto wazne jest  podejscie  w stosunku do wynikow Twojej pracy.

Nastepujace wymagania:

  • Porozumiewasz sie w jezyku holenderskim,angielskim lub niemieckim
  • Mozesz pracowac w systemie 3  zmianowym i jestes dyspozycyjny 37,50 godzin w tygodniu
  • Jestes fleksyjny i szybko potrafisz nauczyc sie nowych rzeczy
  • Mozesz dojezdzac  z Venray lub Roermond 50 km do Venlo
  • Posiadasz wlasny transport,rower,motor auto?(na Vistaprint nie jest latwo dostac sie miejskimi srodkami transportu z uwagi na wczesna i pozna godzine rozpoczecia i zakonczenia czasu  pracy

Data zaczecia pracy
Prawie kazdego tygodnia mozesz zaczac prace na  Vistaprint!
Czym szybciej zareagujesz tym szybciej  zaczniesz. Jestes pracownikeim produkcujnym ktorego szukamy?

Zareaguj na podana oferte i zloz wniosek teraz kliknij bezposrednio na przycisk 'solliciteer Zlozyles wniosek  online ,co teraz?

  • Natychmiast po wyslaniu Cv i wypelnieniu listy motywacyjnego otrzymasz liste z wyselekcjowanymi pytaniami
  • Twoj wniosek zostanie sprawdzony i odeslany do oddzialu Manpower w firmie  Vistaprint
  • Pracownik biura skontaktuje sie z Toba telefonicznie lub zaprosi Cie na rozmowe do biura w Manpower
  • Ostatecznie zostaniesz oprowadzony po firmie Vistaprint i poznasz wszystkie szczeguly
  • Oferta pracy jest jeszcze dostepna online na stronie Manpower.nl? To znaczy ze jest jesze aktualna.

Czekamy na Twoj wniosek online!

Doorsturen

Uitzendwerk