Sluiten

Pracowników produkcyjnych Rotterdam Maasvlakte

Klant: Vertrouwelijk
Opleidingsniveau: VMBO, LBO
Publicatiedatum: 21 september 2018
Uren per week: 40
Salarisindicatie: Loon per maand
€ 1761 per maand € 10,18 per uur
Vacaturenummer: V-0015385

Over de functie

O FUNKCJI
Chciałbyś pracować w międzynarodowej organizacji? Czy pracowałeś wcześniej jako pracownik produkcyjny lub operator maszyn ? Mówisz po angielsku? Kontynuuj czytanie, ponieważ Manpower ma dla ciebie odpowiednią pracę!

Agencja pośrednictwa pracy Manpower poszukuje kilku pracowników produkcyjnych dla firmy Maasvlakte w Rotterdam.

OPIS STANOWISKA
Na tym stanowisku będziesz pracował na linii produkcyjnej i zapewnial płynny przebieg procesu produkcyjnego. Zostaniesz przeszkolony, aby móc wykonywać wszystkie części procesu. Podczas pracy z maszyną, ty i ośmiu kolegów będziecie sprawdzać opakowanie produktu jak i  przetwarzac skrzynki, które zostały już przygotowane.

Możesz spodziewać się wykonania  następujących czynności podczas dnia pracy:

  • zapewnienie o przestrzeganiu procedur
  • Sprawdzanie i przygotowywanie opakowań produktów
  • Zapewnienie o własnej wydajności i  jakości pracy
  • Konsultacje z kolegami dotyczące procesu produkcji

Over het bedrijf

O FIRMIE  Nasz klient to międzynarodowa firma logistyczna, w której pracownicy mówią po angielsku. Firma ma kilka lokalizacji w Holandii, z których wszystkie oferują rozwiązania logistyczne dla klientów. W tej chwili nie możemy podać więcej informacji dotyczących firmy. Po dalszym postępowaniu w procesie składania wniosku powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o swoim przyszłym pracodawcy.

W pracy panuje mila atmosfera , a koledzy współpracują ze sobą w przyjazny sposób. Magazyn jest czysty i jest dużo naturalnego światła. Klimat jest przyjemny, więc podczas dnia pracy nie poczujesz  gorąca ani zimna. Podczas pracy będziesz stał obok linii produkcyjnej.

Na tym stanowisku można się spodziewać pracy w ciągu dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00. Kiedy pracownicy muszą pracować dluzej do godziny 18.00,pracownik jest o tym informowany z wyprzedzeniem.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie brutto w wysokości 10,18 euro za godzinę
  • Zwrot kosztów podróży wynosi 0,19 euro za km, maksymalnie 6 euro za dzień roboczy
  • Praca w pełnym wymiarze godzin od 30 do 40 godzin tygodniowo
  • Przyjemna atmosfera pracy
  • Wakat na dłuższy okres

Functie-eisen

Aby zakwalifikowac  sie jako pracownik produkcyjny musisz spelniac nastepujace warunki:

  • Posiadasz minimum wykształcenie średnie / liceum
  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako pracownik produkcyjny lub operator maszyny
  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego
  • Jesteś w stanie pracować cały dzień stojac
  • Możesz pracować z terminami
  • Jesteś dostępny przez 40 godzin tygodniowo
  • Mieszkasz do 50 km od Maasvlakte Rotterdam, na przykład w Spijkenisse, Schiedam lub Rotterdam
  • Masz do dyspozycji własne środki transportu (samochód lub motor) każdego dnia
  • Wniosek o niekaralnosci  (VOG)

Data rozpoczęcia pracy
W porozumieniu przystąpisz do pracy tak szybko, jak to możliwe

Czy ten wakat jest dla ciebie atrakcyjny i czy uważasz, że pasujesz do tej pracy? Użyj przycisku "solliciteer direct", aby złożyć wniosek online.

Proces aplikacji
  • Złóż wniosek przez Internet za pomocą przycisku "solliciteer direct"
  • Wypełnij kwestionariusz, który pojawia się po zalogowaniu (bez twoich odpowiedzi nie jesteśmy w stanie dalej przetworzyć twojego wniosku)
  • Ocena Twojego wniosku zostanie przeprowadzona na podstawie Twojego CV, kwestionariusza i wszelkich dodatkowych informacji
  • Lokalne biuro Manpower skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia rozmowy telefonicznej lub wywiadu na żywo w Manpower
  • Być może, rozmowa kwalifikacyjna zostanie zaplanowana wspólnie z Tobą i firmą

Jeśli wakat nadal znajduje się na stronie Manpower, oznacza to, że pozycja jest nadal dostępna.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację onlin

Doorsturen

Uitzendwerk